+

Organisatie Coördinatoren Jeugdafdeling

Afbeelding: profielfoto_standaard

Coördinator OC Jeugdafdeling:

Max de Vries
Telefoon: 
E-mail: max@jansen-devries.nl

Afbeelding: André Stemerdink

OC JO19:

André Stemerdink
Telefoon: 06-12427397
E-mail: a.stemerdink@planet.nl

Afbeelding: Wim Geessink

OC JO17:

Wim Geessink
Telefoon: 0543-522093 / 06-22154216
E-mail: WCGeessink1993@kpnmail.nl

Afbeelding: Bas Stemerdink

OC JO15-2 t/m JO15-7:

Bas Stemerdink
Telefoon: 06-38758340
E-mail: bas.stemerdink@hotmail.com

Afbeelding: Martijn Wolters

OC JO15-1, JO13-1 en JO12-1

Martijn Wolters
Telefoon: 0543-840841 / 06-51829480
E-mail: martijnwolters@kpnmail.nl

Afbeelding: Robert Dirks

OC JO13-2 t/m JO13-4 en JO12-2 t/m JO12-4:

Robert Dirks
Telefoon: 06-51714703
E-mail: Roberteldert@gmail.com

Afbeelding: Wilko Tolkamp

OC JO11-1, JO10-1, JO9-1 en JO8-1:

Wilko Tolkamp
Telefoon: 0543-512882 / 06-12596265
E-mail: w.tolkamp@upcmail.nl

Afbeelding: Sandra ten Dolle

OC JO11-2 t/m JO11-4 en JO10-2 t/m JO10-4:

Sandra ten Dolle
Telefoon: 0543-840989 / 06-43000833
E-mail: sandra.tendolle@kpnmail.nl

 

Afbeelding: Katja Naves

OC JO9-2 t/m JO9-4 en JO8-2 t/m JO8-4:

Katja Naves
Telefoon: 06-28576077
E-mail: katjanaves@gmail.com

Deel dit bericht