23-01
FC Winterswijkers actief op de kegelbaan
Afbeelding: 2018-01-21 Deelnemers FCW kegeltoernooi 2018

Zondag 21 januari jl. heeft een aantal leden van onze club de bal laten rollen tijdens het tweede Winterswijkse Kegeltoernooi voor voetbalclubs, georganiseerd door de Winterswijkse Kegelbond. Bij ’t Wieskamp wisten onze vrouwen en mannen, na een voorzichtige start, de kegels goed te raken. Na een vierde plek vorig jaar, veroverden wij nu de tweede plaats en lieten FC Trias en SC Meddo achter ons!

Het goed georganiseerde toernooi kende 4 deelnemende voetbalclubs: FC Trias, vv Vosseveld, SC Meddo en FC Winterswijk. In het begin was het voor de meesten nog even wennen en werd dan ook menig “poedel” (0 punten) gegooid. Gaandeweg het toernooi raakten wij de kegels steeds beter en ging ook het gemiddelde fors omhoog. Individueel presteerde Ron Even als beste binnen ons team en bij de teams won vv Vosseveld de eerste prijs. Het was naast een sportieve ook een gezellige dag en voor herhaling vatbaar!

Deel dit bericht