24-01
FC Winterswijkers laten de bal rollen!
Afbeelding: 2017-01-22 Kegeltoernooi

Zondag 22 januari jl. heeft een aantal leden van onze club de bal laten rollen tijdens het eerste Winterswijkse Kegeltoernooi voor voetbalclubs, georganiseerd door de Winterswijkse Kegelbond. Bij ’t Wieskamp wisten onze mannen, na een voorzichtige start, de kegels goed te raken. Toch konden wij helaas niet meedoen om de hoogste trede.

Het goed georganiseerde toernooi kende 4 deelnemende voetbalclubs; FC Trias, v.v. Vosseveld, FC Winterswijk en SC Meddo. Elk team speelde met 11 spelers, die 5 ballen moesten gooien op 6 verschillende banen. Een totaal van 30 ballen. Dat was voor de meesten nog even wennen en er werd dan ook menig “poedel” (0 punten) gegooid. Gaandeweg de ochtend werd er steeds beter gegooid en toen gingen ook het gemiddelde omhoog. Individueel presteerde Wilfred Beusink als beste binnen ons team en bij de teams won v.v. Vosseveld de eerste prijs. Het was naast een sportieve ook een gezellige ochtend en voor herhaling vatbaar!

Deel dit bericht