01-11
Jouw idee voor het FCW-project 2018!
Afbeelding: Afbeelding FCW project

Op initiatief van de organisatoren van De Grote ClubactieRommelmarkt en Kortingskaarten actie is in 2016 bepaald om 1/3 deel van deze drie geld genererende acties te besteden aan een project voor onze club. Dit jaar is als FCW-project 2017 een beveiligingssysteem voor ons sportpark geïnstalleerd!

Hierbij nodigen wij daarom al onze leden uit om tot 20 november 2017 maximaal twee ideeën aan te dragen voor het FCW-project in 2018. Alle creatieve ideeën die onze club en haar leden ten goede komen zijn van harte welkom en hou er wel rekening mee dat het maximaal te besteden bedrag aan jouw project deze keer € 12.000,- is.

Na 20 november worden alle ideeën verzameld en zal een 10-tal willekeurig gekozen leden -die een idee hebben ingebracht- een shortlist van 5 projecten opstellen (ze mogen daarbij niet hun eigen idee kiezen). Van 1 tot 20 december kan ieder lid van FC Winterswijk, onder vermelding van het lidnummer, via onze website één stem uitbrengen op zijn of haar favoriete project uit de shortlist.

Tijdens de nieuwjaarsreceptie begin 2018 zal het winnende project 2018 bekend worden gemaakt!

Jouw idee kun je tot 20 november 2017 sturen naarinfo@fcwinterswijk.nl

Deel dit bericht