03-10
Schema rommelmarkt 2019
Afbeelding: rommelmarkt logo-184x186

Na de rommelmarkt in 2018 met een hele mooie bijdrage voor onze club, hopen we dit resultaat in 2019 te kunnen evenaren. Onze opslaghal zit tot de nok vol. De verkoopdag staat dit jaar gepland voor zaterdag 29 juni. Hieronder een beknopt werkschema voor de week voorafgaand aan de rommelmarkt.

Werkschema

Vrijdag 21 juni: afzethekken en -blokken naar Sportpark Jaspers vervoeren met auto en aanhanger door vrijwilligers van onze club. We zetten ze ook rond dan. Op deze dag zal ook Van der Heide de kramen alvast leveren. Mulder zal ook op vrijdag 3 zeecontainers leveren en plaatsen.
Maandag 24 juni: vanaf 9.00 uur verkoopkramen plaatsen met behulp van trekker (Wim Tolkamp). Op deze dag is veel mankracht nodig tot zeker 17.00 uur.
Dinsdag 25/woensdag 26/donderdag 27 juni: vanaf 9.00 uur ‘s morgens uitpakken en presenteren. We roepen dan ook iedereen op die dagen / week vrij te houden. Vrouwen van FC Winterswijk, meld je en neem je buurvrouw mee. Want wat is er nou leuker dan met z’n allen ons winkeltje in te richten?
Donderdag 27 juni: meubelen, witgoed en alle andere grote artikelen in elkaar zetten en op z’n plaats zetten (als vorig jaar). v.a 18.00 uur (bulk) met behulp van 3 teams.
Vrijdag 28 juni: alles wat is blijven liggen moet deze dag afgemaakt worden, zoals:
- het prijzen van speciale artikelen
- de grote bloemenafdeling klaarmaken (team Gerrit Wiggers)
- drie grote kramen met antiek/curiosa klaarmaken
- prijsbepalen (team van Flip Zeevalk en Jan te Brinke) en andere vrijwilligers
- rad van fortuin (Henny Zeevalk enteam, lotenverkoop).
Maandag 1 juli OPRUIMDAG: Het hele parkeerterrein moet weer schoon gemaakt en opgeruimd worden.
Nog enkele belangrijke punten:
- Al onze vrijwilligers kunnen de hele week door broodjes, koffie, thee en frisdrank gebruiken.
- Alle vrijwilligers en verkeersbegeleiders op zaterdag 8.00 uur melden beneden in de hal / secretariaat bij Henk Graaskamp, Jan Onnink en Yp de Jong voor instructie verkoopkramen, ontvangst lunchpakket en instructie verkeer.
- We willen graag een beter toezicht op en bij de verkoopkramen! Oproep voor de teams: twee A - B-teams of senioren teams bij ons melden. Ongeveer 20 tot 30 jongens / meisjes worden verdeeld over de verkoopkramen. Ze krijgen de taak de verkopers te assisteren en toezicht te houden.
- Alle vrijwilligers melden zaterdagmorgen 8.00 uur via de ingang/poort schietbaan. Met de fiets dan neerzetten bij het hoofdveld/vrijwilligersruimte.

U kunt zich melden bij:
Ab Meerdink: 0543-520801 / 06-29344280 - ab.meerdink@upcmail.nl
Jan Stemerdink: 0543-512321 / 06-22297758 - stemerdink3@kpnmail.nl
Willy Kwerreveld: 0543-512642
Henk Graaskamp: 06-20494357 - henk.graaskamp@kpnplanet.nl

Deel dit bericht